Ing. Jitka Sotonová

vedoucí školicího centra

Jitka Sotonová je vedoucí školicího centra OKsystem. Ve své kariéře se specializovala na doporučování nejvhodnějších IT školení pro zákazníky, navrhování komplexních vzdělávacích programů pro firmy a pomoc s výběrem certifikačních zkoušek. Pod Jitčiným vedením se školicí centrum stalo úspěšným a respektovaným místem pro vzdělávání v oblasti IT.

Jitka považuje za svůj největší profesní úspěch vybudování fungujícího produktu OKškolení a má radost z každého úspěšného vzdělávacího projektu. V osobním životě jsou pro ni největším zdrojem radosti její děti, které jí neustále přinášejí malá i velká překvapení. Jitka věří, že smích je důležitou součástí života. Přesto se občas rozčílí, zejména nad podmínkami některých výběrových řízení, která jí dokážou pořádně zvednout tlak.

Největším odpočinkem je pro Jitku pohyb, ideálně běh uprostřed přírody s mapou v ruce.

Činnosti: vedení školicího centra
Kontakty: +420 236 072 375
sotonova@oksystem.cz

Tým OKškolení

Proč OKškolení?

Jaké jsou hlavní výhody našeho školicího centra?

Zjistit o nás víc

Neváhejte se na nás obrátit ať už máte jakýkoliv dotaz.

Simona Dianová

Organizace školení a testů

dianova@oksystem.cz

Ing. Dana Černá

Certifikační testy

cernad@oksystem.cz

Potřebujete toho o nás vědět víc, nebo nás raději chcete kontaktovat pomocí formuláře?

Kontaktní stránka

OKškolení je součástí OKsystem a.s.