Certifikační zkoušky

Naše testovací centrum nabízí všechny certifikační zkoušky dostupné v síti testovacích center Pearson VUE. Společnost Pearson VUE je již desítky let jedním z lídrů mezi poskytovateli computer-based testování.

Certifikační programy

Existuje certifikace prakticky na cokoliv. Bez ohledu na to, jakou specializaci sledujete, ke zvýšení vašich šancí na uplatnění a kariérní růst přispěje získání mezinárodně uznávané certifikace.

Staňte se certifikovaným expertem ve svém oboru, udržujte své certifikace aktuální a získejte konkurenční výhodu na trhu práce.

Nabízíme přehled nejžádanějších certifikačních zkoušek. Na řadu z nich vás připravíme na našich kurzech vedených certifikovanými lektory s mnohaletou praxí.

Microsoft

Získejte nejžádanější certifikace pro svou pracovní roli. Certifikace Microsoft se přizpůsobují rolím, na které firmy nejvíce spoléhají. Umožňují jim jednoduše najít talenty a zůstat tak konkurenceschopnými ve světě neustálých proměn technologií.

Prohlédněte si Microsoft Learning Paths a vyberte si nejvhodnější certifikaci pro vaši roli.

Na mnoho zkoušek vás připravíme v našem školicím centru.

Vybrat kurz

Cisco Systems

Získání certifikací Cisco vás může dovést k vysněné kariéře, ať se zajímáte o servery a hardware, zabezpečení sítí nebo vývoj software. Také vám pomohou udržet konkurenceschopnost v oblasti, kde je mnoho IT profesionálů držiteli certifikací. Autorizovaná školení společnosti Cisco vám pomohou profesně růst, vašemu týmu pomohou připravit se na nové technologické výzvy.

Vyberte si z řady certifikací Cisco, podle oblasti, které se věnujete.

Připravte se na certifikační zkoušku ve školicím centru.

Vybrat kurz

Fortinet

Fortinet Training Institute má ambici rozvíjet odborníky v oblasti kybernetické bezpečnosti prostřednictvím školicích a certifikačních programů pro zákazníky, partnery a zaměstnance, ale i díky mnoha partnerským vzdělávacím programům v akademickém prostředí.

Fortinet nabízí několik možností přípravy, online, formou samostudia, nebo prostřednictvím školení vedených instruktorem. Rozšiřte své znalosti a dovednosti v oblasti zabezpečení sítí pomocí oficiálních zdrojů Fortinet Training Institute.

Prozkoumejte certifikace Fortinet

The Open Group

Open Group poskytuje tržně orientované vzdělávací a certifikační programy, které zajistí, že jednotlivci budou mít znalosti a porozumění otevřeným standardům The Open Group, nezávislým na konkrétní distribuci. Držení certifikace od The Open Group zvyšuje vyhlídky na zaměstnání kandidátů a zaměstnavatelům dává jistotu, že kandidát má prokazatelnou úroveň požadovaných znalostí.

Vyberte si vhodnou certifikaci The Open Group

VMware

Certifikace VMware ověřují kritické dovednosti potřebné k integraci a správě virtualizačních, cloudových a mobilních software, které zahrnují komerční požadavky, průmyslové standardy a vládní certifikační programy. Certifikace jsou organizovány do několika technologických oblastí s úrovněmi pro nováčky v oboru i pro odborníky z praxe.

Prohlédněte si možnosti certifikací VMware

Amazon Web Services

Získejte žádané dovednosti v oblasti cloudu s výukovým a certifikačním centrem AWS. Ať už jste v cloudu nováček, zkušený cloudový inženýr nebo organizace, která chce inovovat ve velkém, vzdělávání a certifikace AWS vám pomůžou držet tempo a vývojem a dosáhnout vašich cílů. AWS nabízí řadu možností vzdělávání a přípravy na zkoušku, digitální trénink zajišťuje platforma AWS Skill Builder.

Najděte svou certifikaci AWS

Proč OKškolení?

Jaké jsou hlavní výhody našeho školicího centra?

Zjistit o nás víc

Neváhejte se na nás obrátit ať už máte jakýkoliv dotaz.

Simona Dianová

Organizace školení a testů

dianova@oksystem.cz

Ing. Dana Černá

Certifikační testy

cernad@oksystem.cz

Potřebujete toho o nás vědět víc, nebo nás raději chcete kontaktovat pomocí formuláře?

Kontaktní stránka

OKškolení je součástí OKsystem a.s.