Simona Dianová

asistentka

Simona Dianová zajišťuje plynulý chod školicího centra OKškolení. Stará se o administrativu, objednávky a fakturaci, aby všechno probíhalo hladce a bez problémů. Její pečlivost a organizace jsou klíčové pro bezproblémový provoz centra.

V osobním životě jsou pro ni největším úspěchem její dvě děti a manžel, na které se může vždy spolehnout. Simona se směje každý den, protože věří, že smích je důležitou součástí života. Radost ji dělá, když může potěšit někoho dalšího. Svůj volný čas ráda věnuje svým dětem. V Dětském baletu Praha, kde tancuje její dcera, vypomáhá jako asistentka vedení a stará se i o baletky samotné a ve fotbalovém klubu SK Ďáblice, kde hraje její syn, je vedoucí fotbalového týmu.

Činnosti: bližší informace o školeních a testování IT profesionálů, objednávky
Kontakty: +420 236 072 251
dianova@oksystem.cz

Tým OKškolení

Proč OKškolení?

Jaké jsou hlavní výhody našeho školicího centra?

Zjistit o nás víc

Neváhejte se na nás obrátit ať už máte jakýkoliv dotaz.

Simona Dianová

Organizace školení a testů

dianova@oksystem.cz

Ing. Dana Černá

Certifikační testy

cernad@oksystem.cz

Potřebujete toho o nás vědět víc, nebo nás raději chcete kontaktovat pomocí formuláře?

Kontaktní stránka

OKškolení je součástí OKsystem a.s.