Eliška Červenková

Microsoft instruktorka

Eliška Červenková je zkušená lektorka uživatelských kurzů Microsoft Office, pokrývající všechny úrovně od základů až po pokročilé kurzy. Kromě toho vyučuje i kurzy SharePointu pro uživatele a tvorby webových stránek. Eliška je nejen vynikající školitelkou v OKsystemu a u zákazníků, ale také poskytuje konzultace a vytváří individuální řešení v Microsoft Office.

Eliška je známá svou pozitivní energií a radostí ze života, kterou přináší i do svých kurzů. Každý den, kdy usíná spokojená s úsměvem na rtech, považuje za úspěch. Její filozofie je jednoduchá: smích léčí a v OKsystemu je vždy dostatek důvodů k úsměvu. Kromě školení Eliška ráda tráví čas aktivně a užívá si malé radosti života. I když se občas stane, že se dostane do situace, která by mohla někoho vytočit, jako například dlouhé čekání na autobus v dešti a zimě, Eliška si najde způsob, jak situaci zvládnout s humorem.

Elišky energický a pozitivní přístup ke školení je přímo nakažlivý.

Certifikace: MCT, MCA
Oblasti školení: Office, SQL Server a databáze, OKbase

Tým OKškolení

Proč OKškolení?

Jaké jsou hlavní výhody našeho školicího centra?

Zjistit o nás víc

Neváhejte se na nás obrátit ať už máte jakýkoliv dotaz.

Simona Dianová

Organizace školení a testů

dianova@oksystem.cz

Ing. Dana Černá

Certifikační testy

cernad@oksystem.cz

Potřebujete toho o nás vědět víc, nebo nás raději chcete kontaktovat pomocí formuláře?

Kontaktní stránka

OKškolení je součástí OKsystem a.s.