Microsoft - Windows klient - IT vzdělávací kurzy a školení

Microsoft Windows klient je zařízení nebo počítač, který běží na operačním systému Windows. Klienti mohou být desktopové počítače, notebooky, tablety nebo mobilní telefony, které používají Windows jako svůj operační systém.

Nejbližší termín A - Z Z - A

System Center Configuration Manager – administrace SCCM

4. 11. 2024‐8. 11. 2024   Volný termín

29 500 Kč bez DPH

Detail kurzu

Autorizovaný kurz Dotovaný kurz „Jsem v kurzu“

Správce koncových bodů Microsoft 365 MD-102

18. 11. 2024‐22. 11. 2024   Volný termín

35 600 Kč bez DPH

Detail kurzu

Instalace, konfigurace a údržba Windows 10/11 WIN-ADM

Nasazení Windows 10/11 WIN-D

Podpora a odstraňování potíží ve Windows stanicích v podnikovém prostředí W-TSHOOT

Dotovaný kurz „Jsem v kurzu“

Automatizované nasazení stanic a serverů pro malé a střední podniky a organizace MServer-D

Potřebujete poradit?

Neváhejte se na nás obrátit. Jsme vám k dispozici a rádi vám pomůžeme.

Mgr. Barbora Záhlavová

Bližší informace o školení