Bonusy ke školení

Seznamte se s našimi bonusy ke školení. Nabízíme vám víc než jen vzdělání.

Ochrana investic do vzdělání

Odešla Vám vyškolená osoba ze společnosti? Nezoufejte! Při odchodu vyškoleného zaměstnance Vaší firmy v době do 6 měsíců od konání příslušného kurzu vyškolíme náhradníka zdarma v termínu nabídnutém školicím střediskem. Nové studijní materiály neposkytujeme, je možno je dokoupit zvlášť.

Absolventi kurzů mají jedinečnou možnost v době do 6 měsíců od konání příslušného kurzu zopakovat si absolvovaný kurz nebo jeho části zdarma v termínu nabídnutém školicím střediskem.

Tyto dvě nabídky se nevztahují na kurzy projektového řízení.

Věrnostní systém

Vážíme si našich stálých zákazníků, a proto každý účastník našeho otevřeného prezenčního kurzu obdrží vedle získaných vědomostí také drobný dárek. Pokud se rozhodnete absolvovat další kurz do 6 měsíců ode dne vystavení certifikátu potvrzujícího úspěšné absolvování kurzu v našem školicím středisku, dostanete od nás jako poděkování dárkový balíček věrného zákazníka. Můžete si vybírat ze čtyř typů.

Občerstvení a stravování

V ceně školení je zahrnuto celodenní stravování, které zajišťujeme v naší jídelně v přízemí budovy. Pro účastníky je připraveno bohaté občerstvení během dne dle vlastního výběru (teplé a studené nápoje, lahůdky, cukrovinky, pečivo, ovoce, zelenina atd.). Oběd je také podáván v jídelně, obsahuje polévku, hlavní jídlo a dezert s výběrem z 6 možností.

Zvýhodněné nabídky

-25% celoročně pro pracovníky ve školství a studenty s platným průkazem ISIC. (Sleva se nevztahuje na školení produktů OKsystem - OKbase, OKmzdy aj.)
-% -
Pro stálé i nové zákazníky nabízíme množstevní slevy.

Uvedené slevy nejsou právně vymahatelné a nelze je sčítat. Pro další nabídky slev sledujte akční nabídky ke kurzům na našem webu nebo se přihlaste k odběru zpravodaje s novinkami.

Spolupráce nad rámec školení

Byli jste u nás na školení? Potřebujete se ještě poradit, zkonzultovat postup? Zavolejte našim lektorům: Poskytujeme dva telefonické dotazy k tématům probíraným v kurzu zdarma. Samozřejmostí je i konzultace přes e-mail.

Dotace na vzdělávání zaměstnanců

Rozvíjejte své zaměstnance a udržte si talentované lidi ve firmě. Jejich vzdělávání nemusíte platit jen ze svého. Na rozvoj vzdělávání vašich zaměstnanců můžete získat nemalé peníze, a to především díky programu NPO - DIGI pro firmu.

Dotace na osobní vzdělávání

Pro jednotlivce je určena podpora Jsem v kurzu, kterou lze objednat na webu MPSV ČR. Odkazy na zajištění školení s uvedenou podporou naleznete přímo u popisů našich kurzů, pro které můžete tuto podporu získat. Více o rozsahu podpory a konkrétní návod, jak postupovat pro její získání, naleznete v našem videu.

Proč OKškolení?

Jaké jsou hlavní výhody našeho školicího centra?

Zjistit o nás víc

Neváhejte se na nás obrátit ať už máte jakýkoliv dotaz.

Simona Dianová

Organizace školení a testů

dianova@oksystem.cz

Ing. Dana Černá

Certifikační testy

cernad@oksystem.cz

Potřebujete toho o nás vědět víc, nebo nás raději chcete kontaktovat pomocí formuláře?

Kontaktní stránka

OKškolení je součástí OKsystem a.s.