Ing. Alexandr Vasilenko, Ph.D.

Microsoft instruktor

Saša Vasilenko je certifikovaný lektor aplikací Microsoft Office, kurzů Microsoft Power Platform a Microsoft Azure. Jeho hlavní zaměření spočívá v analýze dat a automatizaci procesů. Saša přináší do našich školení nejen odborné technické znalosti, ale i praktické zkušenosti s využíváním moderních technologií k optimalizaci a zefektivnění pracovních postupů.

Saša věří, že jeho největším úspěchem je jeho rodina. Tento pohled na život se promítá i do jeho profesionálního přístupu – vždy se snaží vytvářet přátelskou a podporující atmosféru pro všechny účastníky jeho kurzů. Saša je známý svým pozitivním přístupem a schopností najít humor i v nepříjemných situacích. Smích je pro něj každodenní lék a je vždy připraven podělit se o svůj optimismus s ostatními. I když ho občas vytočí nepochopitelné situace nebo zbytečné komplikace, snaží se udržet klid a najít konstruktivní řešení. Ve svém volném čase Saša rád pracuje na modelech letadel, naposledy si udělal radost slepovacím modelem Mustangu P-51D v měřítku 1:48. Tato vášeň pro detail a preciznost se odráží i v jeho práci lektora. Saša relaxuje nejčastěji při práci na zahradě. Před třemi lety si však užil krásnou dovolenou ve francouzském Mentonu, což zůstává jedním z jeho oblíbených zážitků.

Na Sašových kurzech panuje přátelská a podporující atmosféra.

Certifikace: MCT, MCA
Oblasti školení: Office, Bezpečnost a ochrana dat, SQL Server a databáze

Tým OKškolení

Proč OKškolení?

Jaké jsou hlavní výhody našeho školicího centra?

Zjistit o nás víc

Neváhejte se na nás obrátit ať už máte jakýkoliv dotaz.

Simona Dianová

Organizace školení a testů

dianova@oksystem.cz

Ing. Dana Černá

Certifikační testy

cernad@oksystem.cz

Potřebujete toho o nás vědět víc, nebo nás raději chcete kontaktovat pomocí formuláře?

Kontaktní stránka

OKškolení je součástí OKsystem a.s.