Martin Trnka

Microsoft instruktor

Martin Trnka je zkušený lektor a konzultant v oblasti IT s bohatou historií ve vzdělávání a implementaci technologických řešení. Po dokončení studia se věnoval kariéře v různých IT rolích, kde získal četné zkušenosti a odborné znalosti. Vlastní řadu certifikací, jako jsou Microsoft Certified Systems Administrator a Microsoft Certified Trainer.

Martin považuje za svůj největší úspěch svého syna. Ve svém profesním životě se těší z každodenního pokroku a úspěchů, které dosahuje jak v práci, tak i v osobním životě. Je známý svým klidným přístupem a rozvahou, které ho provází každý den. Martina často rozesměje hloupost lidí, považuje ji za komický aspekt života. Na druhé straně ho dokáže vytočit opět hloupost tentokrát ve spojení s egem.
Pro radost by si Martin rád koupil cestu na měsíc na Měsíc, i když to zatím není možné. Jeho partnerka by pravděpodobně řekla, že ho potěší zajímavé pití, lahev však s největší pravděpodobností zůstane neotevřena. Na dovolené rád cestuje s kamarády a rodinou kamkoliv, kde mohou společně trávit čas a objevovat nové věci. Martin věří, že společně strávený čas je nenahraditelný a vždy přináší nové zážitky a vzpomínky.

Kurzům Martina dominují přátelský přístup, klid a pohoda.

Certifikace: MCT, MCITP, MCTS, MCSE, MCSA, MCP, MCDST
Oblasti školení: Bezpečnost a ochrana dat, Windows Server, Exchange, Windows klient

Tým OKškolení

Proč OKškolení?

Jaké jsou hlavní výhody našeho školicího centra?

Zjistit o nás víc

Neváhejte se na nás obrátit ať už máte jakýkoliv dotaz.

Simona Dianová

Organizace školení a testů

dianova@oksystem.cz

Ing. Dana Černá

Certifikační testy

cernad@oksystem.cz

Potřebujete toho o nás vědět víc, nebo nás raději chcete kontaktovat pomocí formuláře?

Kontaktní stránka

OKškolení je součástí OKsystem a.s.