Ing. David Kovařovic

Cisco a Linux instruktor

David Kovařovic je certifikovaným lektorem kurzů Cisco s odborností v oblasti síťových technologií, především směrování v rozsáhlých sítích. Na našich autorizovaných školeních Cisco se s ním můžete setkat v oblastech přepínání, směrování a bezpečnosti. David přináší do svých školení nejen bohaté technické znalosti, ale i praktické zkušenosti z reálných projektů.

Davidova kariéra je plná každodenních úspěchů, ať už v práci nebo doma. Jeho schopnost udržet klid a pokračovat i v náročných situacích je jednou z jeho největších předností. Je to člověk, který si váží malých vítězství a dokáže najít radost v každodenním životě. Když David neřeší výzvy v oblasti sítí, rád tráví čas s knihou nebo v přírodě. Jeho vášní se stal běh a zdravý životní styl. David věří, že ve zdravém těle je i zdravý duch a to dává životu tu pravou radost.

S Davidem na školení zažijte kombinaci odbornosti a přátelského přístupu.

Certifikace: CCNA, CCNP, CCSI
Oblasti školení: SQL Server a databáze, Bezpečnost a ochrana dat, Cisco

Tým OKškolení

Proč OKškolení?

Jaké jsou hlavní výhody našeho školicího centra?

Zjistit o nás víc

Neváhejte se na nás obrátit ať už máte jakýkoliv dotaz.

Simona Dianová

Organizace školení a testů

dianova@oksystem.cz

Ing. Dana Černá

Certifikační testy

cernad@oksystem.cz

Potřebujete toho o nás vědět víc, nebo nás raději chcete kontaktovat pomocí formuláře?

Kontaktní stránka

OKškolení je součástí OKsystem a.s.