Ing. Tomáš Fidler

Cisco instruktor

Tomáš Fidler je certifikovaný lektor kurzů Cisco s dlouholetou praxí v oblasti síťových technologií. Jeho specializace zahrnuje vše od směrovaných sítí až po VoIP technologie. Jako odborník na architekturu a návrhy topologie sítí a administraci Cisco zařízení, přináší do našich školení odborné znalosti i praktické zkušenosti.

Kariéra Tomáše je plná úspěchů, včetně prvního místa za Českou republiku a šestého místa v rámci EMEA v soutěži instruktorů počítačových sítí síťových akademií Cisco „iComepetition2009“. Jeho největším profesním úspěchem je však to, že se jeho práce stala i jeho koníčkem. Na našich autorizovaných školeních Cisco máte možnost poznat Tomášovu vášeň pro technologie a jeho přátelský přístup, který je základem našeho školicího centra. Tomáš věří, že úspěšné školení není jen o předání znalostí, ale i o vytvoření příjemné a motivující atmosféry, kde se každý účastník cítí jako doma. Ve volném čase Tomáš rád tráví chvíle v přírodě, naposledy si užil zimní dovolenou v Jizerských horách. Jeho pozitivní přístup k životu a schopnost se radovat z maličkostí, jako jsou kvalitní sluchátka nebo dobrý smích, se odráží i v jeho profesním životě.

Školení vedené Tomášem vás inspiruje a nabije energií.

Certifikace: CCNA, CCNP, CCIP, RHCE, CCSI
Oblasti školení: Cisco

Tým OKškolení

Proč OKškolení?

Jaké jsou hlavní výhody našeho školicího centra?

Zjistit o nás víc

Neváhejte se na nás obrátit ať už máte jakýkoliv dotaz.

Simona Dianová

Organizace školení a testů

dianova@oksystem.cz

Ing. Dana Černá

Certifikační testy

cernad@oksystem.cz

Potřebujete toho o nás vědět víc, nebo nás raději chcete kontaktovat pomocí formuláře?

Kontaktní stránka

OKškolení je součástí OKsystem a.s.