Mgr. Martin Chromý

Linux instruktor

Martin Chromý je certifikovaným lektorem kurzů SUSE Linux. Můžete se s ním setkat při školeních zaměřených na Linux a open-source software, jako jsou SUSE, LPI a další. Martin přináší do svých kurzů nejen odborné technické znalosti, ale také praktické zkušenosti z reálného světa IT.

Martina uspokojují každodenní úspěchy a díky nim se posouvá stále kupředu. Neřeší, který jeho úspěch je ten nejvýznamnější, důležitější je, že přibývají. Martin se rád směje a nachází radost v maličkostech, například v animovaných gifech. I když se občas setká s frustrací, Martin se snaží zachovat klid a soustředit se na to, co je důležité. Martin si nepotrpí na nákupy věcí jen pro radost, ale vybírá si gadgety a vychytávky, které potřebuje pro své četné koníčky. Ať už jde o fotografii, IT, vaření nebo jiné zájmy, vždy hledá něco nového, co by mohl vyzkoušet a naučit se. Dovolená pro Martina znamená více než jen ležení na pláži – rád objevuje a zkoumá nové věci. Nejraději chodí sám po horách s batohem na zádech.

Na kurzech Martina vládne vlídná a uvolněná atmosféra.

Certifikace: CLA, CLP, CLE, CNIMA, LPIC-1, LPIC-2, LPIC-3, CNI, RHCSA
Oblasti školení: Red Hat - Rocky Linux, SUSE, Bezpečnost a ochrana dat

Tým OKškolení

Proč OKškolení?

Jaké jsou hlavní výhody našeho školicího centra?

Zjistit o nás víc

Neváhejte se na nás obrátit ať už máte jakýkoliv dotaz.

Simona Dianová

Organizace školení a testů

dianova@oksystem.cz

Ing. Dana Černá

Certifikační testy

cernad@oksystem.cz

Potřebujete toho o nás vědět víc, nebo nás raději chcete kontaktovat pomocí formuláře?

Kontaktní stránka

OKškolení je součástí OKsystem a.s.