Ing. Dana Černá

TCA

Dana Černá pracuje ve společnosti OKsystem na pozici TCA (test center administrator). Pokud se chystáte k nám skládat zkoušku, Dana vám pomůže s veškerými úvodními formalitami, uvede vás do testovací místnosti a zajistí, že celý proces probíhá dle stanovených pravidel.

Dana považuje za svůj největší úspěch, když večer usíná s pocitem, že byl prima den, během kterého se stihlo vše potřebné a nic se výrazně nepokazilo. Tento pocit spokojenosti ji naplňuje a motivuje. Dana je známá svým neustálým úsměvem a pozitivním přístupem. Směje se snad pořád a věří, že smích je klíčem k dobré náladě. I když se občas setká s drobnými nepříjemnostmi, jako když jí nedávno cestou do práce praskla tkanička u boty, dokáže to brát s nadhledem.

Radost jí přináší nejen osobní úspěchy, ale také dárky pro blízké. Nedávno koupila dárek pro svého muže, který mu slibovala delší dobu. Úspěšné sladění časových možností přineslo radost oběma stranám. Svůj volný čas věnuje nejčastěji své dceři, případně manželovi. Poslední dovolenou strávila v Řecku s celou širokou rodinou. Užili si odpočinek u moře, prozkoumávali památky, chodili v přírodě a sledovali, jak její malé dítě poprvé objevuje nové věci a ze všeho je nadšené.

Činnosti: organizace certifikačních testů
Kontakty: +420 236 072 318
cernad@oksystem.cz

Tým OKškolení

Proč OKškolení?

Jaké jsou hlavní výhody našeho školicího centra?

Zjistit o nás víc

Neváhejte se na nás obrátit ať už máte jakýkoliv dotaz.

Simona Dianová

Organizace školení a testů

dianova@oksystem.cz

Ing. Dana Černá

Certifikační testy

cernad@oksystem.cz

Potřebujete toho o nás vědět víc, nebo nás raději chcete kontaktovat pomocí formuláře?

Kontaktní stránka

OKškolení je součástí OKsystem a.s.