Vývoj software - .NET, MVC, WCF - IT vzdělávací kurzy a školení

Vývoj software na platformě .NET Core zahrnuje tvorbu desktopových i webových aplikací. ASP.NET MVC je framework pro vývoj webových aplikací, a WCF umožňuje tvorbu služeb.

Nejbližší termín A - Z Z - A

Tvorba regulárních výrazů REGEX

27. 11. 2024   Volný termín

3 800 Kč bez DPH

Detail kurzu

Vývoj aplikací v ASP.NET Core DEV100

Vývoj aplikací v ASP.NET Core pro pokročilé DEV105

Vývoj REST API v ASP.NET Core DEV110

Dokumentace REST API v ASP.NET Core DEV120

ASP.NET Core gRPC DEV130

Blazor DEV200

Vývoj ASP.NET webových aplikací DEV300

ASP.NET Web Forms a serverové ovládací prvky DEV310

Vývoj webových aplikací pomocí ASP.NET MVC DEV320

Potřebujete poradit?

Neváhejte se na nás obrátit. Jsme vám k dispozici a rádi vám pomůžeme.

Mgr. Barbora Záhlavová

Bližší informace o školení