Školení IT profesionálů

Nabízíme širokou škálu kurzů pro IT profesionály – autorizované i neautorizované kurzy Microsoft, Cisco, Linux, databáze, cloudové služby, bezpečnost a další. Kurzy jsou určeny pro začátečníky i pokročilé.

Nejbližší termín A - Z Z - A

Implementace Virtuálních privátních sítí VPN SVPN

Nasazení a správa Cisco Collaboration CLCOR

Nasazení Cisco Collaboration aplikací CLICA

Nasazení Cisco Collaboration na hranici sítě a v cloudu CLCEI

Vývoj aplikací a automatizačních procesů využitím Cisco Core platforem DEVASC

Vývoj aplikací s využitím Cisco Core platforem a API DEVCOR

Zabezpečení pošty pomocí Cisco Email Security Appliance SESA

Zabezpečení webu pomocí Cisco Web Security Appliance SWSA

Linux - Administrace systému LXI2

Linux - Instalace LXI1

Potřebujete poradit?

Neváhejte se na nás obrátit. Jsme vám k dispozici a rádi vám pomůžeme.

Mgr. Barbora Záhlavová

Bližší informace o školení

zahlavova@oksystem.cz

Ing. Lumír Vojtěchovský

Bližší informace o školení

vojtechovsky@oksystem.cz

OKsystem has no affiliation with Red Hat, Inc. The RED HAT trademark is used for identification purposes only and is not Intended to indicate affiliation with or approval by Red Hat, Inc.