Microsoft - Windows Server - IT vzdělávací kurzy a školení

Microsoft Windows Server je operační systém určený specificky pro servery. Používá se především v podnikovém prostředí. Windows Server umožňuje provozovat kritické pracovní zátěže, jako jsou databáze, aplikace a souborové servery.

Nejbližší termín A - Z Z - A

Síťová infrastruktura ve Windows Server MServer-SI

Dotovaný kurz „Jsem v kurzu“

Nasazení a pokročilá správa souborových serverů, úložišť a vysoké dostupnosti ve Windows Server 2016/2019 MServer-F-HA

Dotovaný kurz „Jsem v kurzu“

Active Directory Internals a řešení problémů v Microsoft Windows Server MServer-AD-I

Dotovaný kurz „Jsem v kurzu“

Automatizované nasazení stanic a serverů pro malé a střední podniky a organizace MServer-D

Potřebujete poradit?

Neváhejte se na nás obrátit. Jsme vám k dispozici a rádi vám pomůžeme.

Mgr. Barbora Záhlavová

Bližší informace o školení