Microsoft - SQL Server a databáze - IT vzdělávací kurzy a školení

Microsoft SQL Server je databázový systém vyvinutý společností Microsoft. Umožňuje ukládat, spravovat a analyzovat relační data. SQL Server nabízí vysoký výkon, bezpečnost a dostupnost. Lze jej provozovat na Windows, Linuxu nebo Azure SQL.

Nejbližší termín A - Z Z - A

Vývoj datových modelů pomocí analytických služeb SQL Serveru DB-ANALYSIS

Úvod do databází DB-FND

Dotovaný kurz „Jsem v kurzu“

Ladění výkonu a optimalizace SQL databází DB-TUNING

Implementace datového skladu pomocí SQL Serveru DB-DW

Vysoká dostupnost v SQL Server MSSQL-HA

Potřebujete poradit?

Neváhejte se na nás obrátit. Jsme vám k dispozici a rádi vám pomůžeme.

Mgr. Barbora Záhlavová

Bližší informace o školení