Projektové řízení - IT vzdělávací kurzy a školení

Kurzy, které se týkají oblasti projektového řízení, vedení projektů, komunikace a řízení času.

Nejbližší termín A - Z Z - A
Dotovaný kurz „Jsem v kurzu“

Microsoft Office Project – Správa projektů MPRO

24. 10. 2024‐25. 10. 2024   Volný termín
14. 11. 2024‐15. 11. 2024   Volný termín

6 900 Kč bez DPH

Detail kurzu

Agile Mind Set A100

Leadership PSS-3

PRINCE2® Agile PRINCE2-A

PRINCE2® Foundation PRINCE2-F

PRINCE2® Foundation + Practitioner PRINCE2-F-P

PRINCE2® Practitioner PRINCE2-P

Stakeholder Engagement PSS-1

Time Management PSS-2

Potřebujete poradit?

Neváhejte se na nás obrátit. Jsme vám k dispozici a rádi vám pomůžeme.

Mgr. Barbora Záhlavová

Bližší informace o školení